התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

אבזרי בוכנה / PISTON PARTS

אביזרי בוכנה

תיאור: מוטות מצופים לבוכנות, צינורות מלוטשים, ראשי בוכנה עליון, בוכנית ופקקים.
שימושים: בוכנות הידראוליות.

בוכנה הידראולית זהו מכשיר שמורכב מגליל ובתוכו מוט בוכנה. מוט הבוכנה נע באמצעות לחץ של נוזלים ובכוחו להמיר אנרגיה שאצורה בנוזל דחוס לכדי אנרגיה לינארית. בוכנות הידראוליות פועלות על ידי לחץ של נוזלים, ברוב המקרים מדובר בשמן שדוחף את הגליל כדי שיבצע תנועה מכנית. השמן זורם אל הבוכנה באמצעות משאבת שמן אשר מזרימה אותו בלחץ אל הבוכנה, לחץ השמן גורם למוט בגליל הבוכנה לזוז ולנוע קדימה ואחורה.

כדי שהכל יתקתק – חשוב לשמור על תקינות המערכת

כדי שבוכנות יעבדו כמו שצריך על כל המערכת לפעול בצורה יעילה. מספיק שיש חור אחד בצנרת, או שהחיבורים לא יהיו אטומים כמו שצריך והמערכת לא תפעל באותה מידת יעילות, מה שישפיע במידה רבה על המערכת שמפעילה. לכן קיימת חשיבות רבה לתחזק בוכנות הידראוליות ולוודא שכל המרכיבים שלהן פועלים כשורה. בדיקה והחלפה תדירה של אביזרי בוכנה מאוד חשובה, שכן לכל אביזר יש תפקיד חשוב בפעולת המערכת כולה. אביזרי הבוכנה משמשים סוגים שונים של מערכות וללא התפקוד התקין שלהם, המערכות יחדלו לפעול.

אילו אביזרי בוכנה ישנם?

ישנם סוגים שונים של אביזרי בוכנה ביניהם: מוטות מצופים לבוכנות, צינורות מלוטשים, ראשי בוכנה, פקקים ובוכניות. לכל אחד מהם תפקיד חשוב ואפילו קריטי בפעולת המערכת. ללא המוט למשל לא תתאפשר תנועה של המערכת, המוט הוא למעשה הרכיב שמניע את פעולת הבוכנה. ללא צנרת לחץ הידראולית מתפקדת הנוזל לא יוכל לעבור בלחץ מהמשאבה אל הבוכנה. וכמובן ללא פקקים הנוזל יברח החוצה. כיום ישנם סוגים שונים של בוכנות והן משמשות למגוון רחב של יישומים, יש לוודא שהאביזרים מתאימים לסוג הבוכנה בדיוק.

מגוון רחב של אביזרים תחת קורת גג אחת

בוכנות הידראוליות נמצאות במקומות רבים, לרוב בציוד מכני הנדסי. מיותר לציין מה עלול לקרות כאשר המערכת לא פועלת טוב בשל אביזר מקולקל או לא מותאם. אנו באפל ובניו בע"מ מעמידים לרשותכם מגוון אביזרי בוכנה איכותיים מטעם החברות המובילות בעולם, שעומדים בכל התקנים ונמצאים תחת בקרת איכות שוטפת. הצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולתרום מניסיונו כדי שתוכלו לקבל את הפתרון המותאם ביותר לצרכים שלכם.

תפריט נגישות