התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

בנדים וחבקים לצינור / CLAMPS

חבקים לצינור כחול סטנדרט

מהדק ABA אורגינלי

חבקים לצינור ABA אורגינלי HD

מהדק ABA אורגינלי HD

חבק אוטיקר

חבק אוטיקר

חבק לצינורות עם גומיה

חבק לצינור עם גומיה

תיאור מוצר

בנדים וחבקים מפלדה מצופה ומפלב"ם במספר דגמים.
כמו כן במלאי מהדקי לחיצה אוטיקר.

חברת אפל ובניו מציעה מבחר רחב של בנדים/חבקים מסוגים וגדלים שונים כגון מהדק לחץ H.D, מהדק צינורות כחול סטנדרט, מהדק אוטיקר ומהדק מיני, המשמשים למגוון צרכים כדלהלן:

חבק מהדק לחץ H.D

אלה מהדקי לחץ חזקים מאוד המאפשרים להדק במהירות ובקלות שני צילינדרים. הם מהדקי טבעות המגיעים בגדלים ובעוצמות רבות ושונות, תלוי לאיזה סוג של שימוש הם נדרשים. מהדקים אלו מצויינים כאשר אתה צריך להיות מסוגל לנתק במהירות את שני הפריטים שהידקת יחד. זה הופך אותם לאידיאליים לפעולות בקווי דלק ומטוסים גמישים.

חובק/ מהדק צינורות כחול סטנדרט

למרות שהם דומים מאוד במראם ובייעודם למהדקי H.D, חבקים אלה מגיעים במספר סוגים וסגנונות שונים ואינם מפעילים לחץ רב. ניתן להשתמש בהם בכל צרכי הבית או הרכב ולעתים קרובות משתמשים בהם גם כאשר נייר דבק מספיק. מכיוון שהם יוצרים תיקון קבוע מעט יותר ממה שנייר דבק יוצר, הם יחזיקו מעמד זמן רב יותר. הם מגיעים בסוגים שונים של בורג, קפיץ, אוזניים וחוטים, כאשר לכל סוג היתרונות וחסרונות משלו, והזמן הנכון ביותר להשתמש בהם. מהדק צינור משמש לעתים קרובות גם לבניית ארונות או רהיטים לצורך הדבקת עץ. ניתן להתאים אותו לכל גודל על ידי שינוי גודל הטבעת המהדקת.

בנדים/חובקים /מהדק אוטיקר

אלו מהדקי צינור (בדרך כלל מנירוסטה) שנוצרו עם אחד או יותר "אוזניים" בדרך כלל 2 אוזניים או אלמנטים המשמשים ככלי צבת מיוחד, אותם ניתן לחבר ולהדק סביב הצינור. המאפיין במהדק זה הוא שרוחב המהדק צר, הוא מיועד ליצור דחיסה מרוכזת של הצינור והתנגדות לחבלה, עקב עיוות קבוע של "אוזן" המהדק. אם סוגרים את מהדק "האוזניים", בדרך כלל מספקות כוח וסת קבוע ואפקט האיטום אינו רגיש יתר על המידה לשינויים. חלק ממהדקים אלו כוללים גומות שנועדו לספק אפקט קפיץ נוסף כאשר קוטר הצינור או הצינור מתכווץ או מתרחב בשל השפעות תרמיות או מכניות.

חובק מיני / בנד מיני

חברתנו מציעה גם מגוון מהדקי נירוסטה קטנים מאוד, המאפשרים טווח הידוק של בין 8-17 מ"מ

מברג Camb

עבור כל החבקים / בנדים ומהדקים מספקת חברת אפל ובניו בע"מ מברג בנדים תואם להרכבתם.

תפריט נגישות