התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

צינורות לחץ הידראולים / HYDRAULIC HIGH PRESSURE HOSES

צינור הידראולי תקן MIL-H​

צינור לחץ הידראולי תקן MIL-H

צינורות לחץ תקן EN

צינורות לחץ הידראולי תקן EN

צינורות לחץ הידראולי תקן DIN

צינורות לחץ הידראולי תקן DIN

לקבלת מידע נוסף אודות צינורות הלחץ הקיימים
חייגו 03-5613626
ונשמח לעמוד לשירותכם.

תיאור מוצר

צינורות לחץ הידראוליים לפי תקנים SAE, DIN, EN , MIL-H, ועוד.
הצנרת מתאימה לשימוש בלחצים עד 1000 BAR לפי סוג וקוטר הצינור.
כמו כן, סוגים רבים של צינורות עם יתרונות ספציפיים כמו עמידות בטמפרטורות גבוהות במיוחד, גמישות רבה, משקל קל, עמידות בכימיקלים וגזים שונים ועוד.

שימושים: ציוד הידראוליקה ופנאומטיקה ועוד.

מה המטרה של צנרת לחץ הידראולי?

ייעודה של צנרת הידראולית זה להעביר את הנוזל ההידראולי בלחץ בין המשאבה למשתמשי הקצה במערכת ההידראולית כמו בוכנה הידראולית / מנוע הידראולי. על מנת לחבר את הצנרת למשתמשי קצה כמו סעפות ושסתומים, צריך לעשות שימוש בקצוות לחיצה. את הקצוות הללו יש ללחוץ בהתאם לטבלת לחיצה ובעזרת איש מיומן שעושה את זה על ידי מכונת לחיצה מיוחדת.

משמעותה של צנרת לחץ הידראולי

צנרת לחץ הידראולית הינה חלק משמעותי בכל מערכות ההידראוליות ויש לה מגוון של רכיבים וסוגים. בכל הקשור לתעשייה, התפקיד שלה יהיה לתמוך בבוכנה באמצעות עמידה בלחץ, טמפ' שונות (לפעמים מאוד קיצוניות) וכן, להיות עמידה וקשיחה או מאידך אלסטית במידת הצורך.

כמו כן, לא ניתן יהיה למנות את כל החלקים של הצנרת הזו מאחר שמדובר בצנרת שהיא משתנה בהתאם לאותה מכונה או ענף בתעשייה שעושה בה שימוש. אולם, לרוב קיים צינור או מספר צינורות שישתנו לפי הקוטר, האורך ובהתאם לחומרי הגלם. יש צינורות גמישים ויש צינורות קשיחים, בנוסף, יש אטמים, מקשרים, אביזרי אטימה, קצוות לצנרת גמישה וכולי. בכל מערכת הידראולית שתהיה, רצוי להקפיד על הרכבה והחלפה של החלקים הייעודיים בהתאם לכל מכונה, חלקים שעומדים בתקן ובכל הדרישות.

שני סוגים של צנרת הידראולית

צנרת הידראולית גמישה – צינורות מגומי משולבים עם שכבות של פלדה במס' קטרים שיותאמו בהתאם לספיקות וללחצי העבודה. הצינור יתחבר לאביזרי קצה על ידי מתקן ייעודי (מכונה לחיצה לצנרת) שיבצע פעולת מעיכה וכך יאפשר לקצה להחזיק בלחצי עבודה גבוהים.

אביזרי הקצה הם בעלי סוגי הברגות שיאפשרו לחבר את הצינור למגוון רכיבים. צנרת הידראוליקה קשיחה – צינורות מתכתיים שמשמשים להולכת זורמים בכמה סוגי קטרים שמותאמים לספיקות וללחצי העבודה שיידרשו.

על מה צריך להקפיד בזמן בחירת צנרת הידראולית?

כמו בכל מערכת הידראולית, גם בכל הנוגע לצנרת, דבר ראשון יהיה חשוב להקפיד על רכיבים עמידים ואיכותיים. לאחר מכן, יש להקפיד על רכישה או החלפה של חלקים שיעזרו למערכת לפעול בצורה יעילה ביותר ובנוסף, יש לרכוש רק רכיבים שיעמדו בכל התקנים המחמירים. חשוב להכיר את כל ההבדלים בין הצינורות ובין החלקים של הצנרת ההידראולית, זאת כדי להצליח לעשות את ההשוואה בין היתרונות שלהם ולבי החסרונות שלהם ולבחור את הרכיבים בצורה ראויה ומוקפדת.

צנרת גמישה לדוגמא, תיחשב למתאימה יותר למערכות שנמצאות בסכנת היסדקות ובלאי, בעוד שצנרת שהיא קשיחה יותר תהייה מועדפת למערכות שיש להם העמדה יציבה. בנוסף, לחלקים שונים יש תקנים שונים, כך שיש להיות ערניים לכך. דבר נוסף, שיש לשים לב אליו, הוא תחזוקה וטיפול שוטף בצנרת (ובכל המערכות). מערכת הידראולית תזדקק לבדיקות שוטפות של כל מגוון חלקיה, זאת כדי שניתן יהיה להבטיח את הפעילות התקינה שלה ולמנוע כל תקלה בעתיד.

תפריט נגישות