התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

צנרת אינדיקציה (לחצים) / TEST HOSES AND ACCESSORIES

צנרת אינדיקציה (לחצים)

תיאור: צנרת המתאימה לבדיקת מערכות בלחצים גבוהים, אליה מחברים מקשרי בדיקה קבועים במערכת בתבריגים שונים ושעוני לחץ (מנומטרים). כמו כן, ניתן לעבוד עם צנרת זו בגזים בלחצים גבוהים.
מנומטרים עם או בלי גליצרין ללחצים עד 600 BAR.
שימושים : בדיקת מערכות הידראוליות, גז ומים בלחצים גבוהים.

סביב מערכות הידראוליות ומערכות אחרות בלחץ, יש מגוון רחב של עזרים טכניים. אלה מסייעים לתפעול ולתחזוקה השוטפת של מערכות אלה. כחלק מכך, מעבר לסוגי הצנרת השגרתיים, ישנם כמה סוגי צנרת מיוחדים. אחד השימושיים שבהם, הוא צנרת האינדיקציה.

מה היא צנרת אינדיקציה?

צנרת אינדיקציה כשמה כן היא – צנרת עבור מנגנון מדידה, אשר אמור לספק אינדיקציה למצב מערכת נבדקת. המנגנון עשוי לכלול חלקים נוספים, אשר הבולטים שבהם הם מדי לחץ ומקשרי בדיקה. הצנרת מסייעת למדוד ולהציג את רמת הלחץ, בנקודה הנבדקת במערכת מסוימת. אלה עשויות להיות מערכות הידראוליקה ופנאומטיקה מסוגים שונים, כולל מערכות אשר מתבססות על שמן, מים או גז.

למה משמשת צנרת מסוג זה?

מי בדרך כלל רוכש צנרת אינדיקציה?

צנרת זו עשויה לעניין אתכם, בין השאר במקרה שאתם:

• מבצעים תחזוקה שוטפת – לשם ביצוע בדיקות תקופתיות למערכות בלחץ.
• מטפלים בתקלות.
• מייצרים ציוד פנאומטי או הידראולי – לשם בדיקות לפני הוצאת פריטים ספציפיים למכירה.
• מפתחים ציוד בתחום זה – כעזר לתהליכי מחקר, פיתוח וייצור אבי טיפוס.

חשוב לדעת
צנרת כזו לבדיקת לחצים, חייבת להיות איכותית ואמינה במיוחד. עליה להיות עמידה היטב, בתנאים הקיצוניים ביותר שבהם היא אמורה לפעול. זאת, לאור החשיבות הרבה של השימושים שעושים בה. זו היא עוד סיבה טובה לרכוש מוצרים כאלה רק מחברה אמינה, מנוסה מאוד ומובילה – חברת אפל ובניו.
צנרת אינדיקציה ללחצים, משמשת בעיקר עבור המטרות הבאות:
• למתן אינדיקציה קבועה – בהתקנה כחלק קבוע ממערכת לחץ, בכדי שניתן יהיה לראות בכל זמן רצוי את הלחץ בנקודות מפתח.
• לבדיקת חשד לדליפות – בהתקנה זמנית של צנרת זו. גם במקרה שבו היא מותקנת קבוע, ניתן להיעזר בה לשם בדיקת ואיתור נזילות. לשם כך, ישנו התהליך הידוע של יצירת לחץ במערכת, סגירת המערכת או האזור שאותו בודקים ואז בדיקה האם מד הלחץ מראה ירידה בלחץ.
• לשם בדיקת תקינות – גם אם אין דליפות במערכת, ניתן ולעתים חיוני לבדוק את עמידותה בצורה כזו. יש לכך כמובן היבט בטיחותי חשוב ועתים, הדבר דרוש לשם הבטחת עמידה בחוקים ובתקנות.

תפריט נגישות