התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

צנרת קשיחה / HYDRAULIC TUBES

צנרת קשיחה

תיאור: צנרת קשיחה דגם ארמטו ללא תפר. צנרת דגם BUNDY עם תפר במוטות וחבילות מעוגלות לפי DIN 74234.
שימושים: מערכות הידראוליות, פנאומטיות, גזים, כימיקלים וגירוז.
חומרים: פלדה ST 37.4 לפי תקן DIN 2391/Cופלב"ם 1.4571.
מידות : 4 מ"מ עד 42 מ"מ. 3/16 עד 3/4.

למידע נוסף ומק"ט לחצו כאן

צנרת קשיחה- עושה את העבודה

כמה פעמים קרה לכם שהצנרת בבית או בעסק חסומה ובעייתית? לאורך השנים- כמה פעמים החלפתם את הצנרת שלכם ומה הייתה עלות ההחלפה? כיום, בין אם בתעשייה ובין אם לצריכה ביתית, אנחנו יוצרים עומס הלך וגדל על התשתיות הקיימות, שלרוב הן לא חדשות. הסתימות והשחיקה נובעות מסיבות שונות, לדוגמה לפעמים לא מבצעים לצנרת בדיקה ואחזקה ברמה גבוהה בכל כמה שנים. גם לכלוך ושמנים שהצטברו יכולים בקלות לפגוע בצנרת שלכם בלי שתשימו לב בכלל, שלא לדבר על בלאי או פגיעות נוספות. אז מה הפתרון? המומחים של חברת "אפל ובניו" כאן כדי לעזור!

צנרת קשיחה ויתרונותיה

יש כיום בשוק צנרת קשיחה ממגוון סוגים. אחד ההבדלים העיקריים בהם הוא השימוש. אם אתם בעלי עסק קטן או שהמוצר מיועד למשק בית, צנרת קשיחה וסטנדרטית של דגם Bundy תתאים לכם מאוד. היא יחסית זולה מכיוון שהחומר והסיבים שממנה היא מורכבת לה הם פשוטים, וניתנת להתקנה פשוטה. אותם הדברים נכונים גם לצנרת גיבריט שמסוגלת לתפוס את מקומה של צנרת ישנה יותר ומשמשת בעיקר לפינוי שפכים. צנרת גיבריט עוברת לפני התקנתה כימי מיוחד של חימום, שמעניק לה את היכולת להיות קשוחה וגמישה בעת ובעונה אחת. לחילופין, אם אתם בעלי עסק גדול או עובדים בתחומים מסווגים, צנרת מדגם ארמטו עדיפה לכם. זאת מכיוון שהיא עשויה מחומר קשיח ללא תפר ועמידה בפני סוגים שונים ורבים של חומרים.

צנרת קשיחה ויתרונותיה

1- לפני שאתם קונים את הצנרת ומתקינים אותה, תתחילו בתכנון. כפי שפירטנו למעלה, בהתאם לצורך הספציפי שלכם תוכלו להחליט מה המוצר המתאים לכם.
2- בבקשה תתייעצו עם אנשי מקצוע וחברים. בגלל שמדובר במערכת כל כך בסיסית וקריטית, מספיקה טעות אחת בכדי שההשקעה שלכם תישפך לביוב, וחבל.
3- כשמגיעים אליכם להתקין את מערכת הצנרת החדשה, כדאי שמישהו מטעמכם יהיה נוכח. זאת בעיקר בגלל שתוכלו כך לעקוב אחרי ההתקנה ולקבל אחריות. תוכלו גם לשאול שאלות ולהתעדכן אם יש בעיות- וכדאי להתעדכן.

חברת "אפל ובניו" מאחלת לכם קנייה נעימה בהצלחה!

תפריט נגישות