התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

צנרת תעשייתית / INDUSTRIAL HOSES

צנרת תעשייתית

תיאור צינורות תעשייתיים

תיאור: צינורות לסוגים שונים של התעשייה כגון : צינורות קיטור תעשייתי (217 C), צינורות יניקה, צנרת לקומפרסורים (עד 3"), גנרטורים, צנרת למכונות שטיפה (גרניק) למים חמים וקרים, צנרת למכונות צבע (ארלס) – עמידה בסובלנטים, צנרת לקירור מכונות הזרקה וצנרת עודפים.

צנרת תעשייתית היא סוג מובחן של צנרת ושאר מכשור הנלווה לצנרת, המיועד למפעלים, חברות ושאר מוקדי תעשייה בהיקף גדול. הצנרת התעשייתית שונה בכמה מאפיינים מן הצנרת הביתית, או אפילו צנרות מסוגים שונים המתאימים למערכת עירונית. בהתאם היא עמידה, גדולה ומסוגלת לעמוד בלחצי הידראוליקה כבדים יותר.

מהי צנרת תעשייתית?

צנרת המתאימה לתעשייה, לעומת צנרת מסוגים אחרים, היא צנרת המיועדת למערכות גדולות ועוצמתיות יותר, של נוזלים או גז, ולה כמה מאפיינים עיקריים:

– גודל (קוטר ואורך): מטבע הדברים, צנרת המיועדת למערכת גדולה, תהיה בקוטר ואורך שונים, מאשר צנרת ביתית וכד'.
– חומר בסיס: על הצנרת התעשייתית לעמוד בלחצים גדולים יותר, מאשר הצנרת הביתית. לכן, היא עשויה מחומרים עמידים יותר בהתאם.
– הסתעפות: הצנרת התעשייתית היא מפותלת ומסועפת יותר, מצנרות אחרות.
הנתון הזה משפיע הן על ההתקנה, הן על התפעול והן על התיקונים או התחזוקה.
חשוב לצין בנוסף, כי צנרת תעשייתית תחייב שימוש במכשור נוסף אשר יתפעל, או יתמוך בה בעת פעולתה,
בשונה צנרת רגילה שלא תמיד מחייבת מכשור כזה.

מי בד"כ רוכש או משתמש בצנרת תעשייתית?

התשובה הפשוטה לכך, היא כמובן גורמים שונים בתעשייה, כגון תעשיית המזון, החשמל, מפעלי ייצור שונים ועוד. עם זאת, התשובה המעט ארוכה יותר, היא שקהל היעד לרכישת צנרת תעשייתית הוא אותם מפעלים או חברות בסדר גודל משמעותי, אשר אינם יכולים להשתמש בצנרת רגילה, ארוכה או איכותית ככל שתהיה. הצנרת התעשייתית מחייבת תחזוקה מתאימה כאמור, ולכן נתון זה משפיע גם על המפעלים\החברות הרוכשים צנרת תעשייתית ואחראיים על התקנתה, תחזוקתה ועמדיה בתקני ביטחון שונים הנוגעים לצנרת באופן כללי.

מה הייחודיות של אפל?

חברת אפל, הקיימת מאז 1970, היא חברה משפחתית, מהבולטות והמובילות בתחומי ההידראוליקה והפניאומטיקה. לחברה מחסן רחב, ובו מלאי מגוון של פריטים שונים ממוצרי החברה, וביניהם גם מוצרי צנרת תעשייתית. בפרט, ניתן למצוא במחסני החברה צינורות קיטור תעשייתי, גנרטורים, צינורות יניקה, צנרת למכונות שטיפה ועוד (על המוצרים הספציפיים, סוג, חומרים ועוד, ניתן לשאול את צוות החברה).

נשמח לעמוד לרשותכם. צרו קשר, או השאירו פרטים באתר>>>

תפריט נגישות