התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

קצוות לצנרת גמישה / HOSE FITTINGS

צנרת אויר

תיאור: קצוות לחיצה וקצוות לשימוש חוזר לצנרת גמישה ללחץ גבוה.
הברגות: NPT, BSPP, BSPT, JIC, SAE, מ"מ, FLANGE, BANJO ועוד.
חומרים: פלדה, פלב"ם ופליז.
שימושים: מערכות הידראוליות ופניאומטיות, גזים, כימיקלים וכד'.

למידע נוסף לחצו כאן
לדף עזר למדידת הברגות לחצו כאן

קצוות לצנרת גמישה - מה הן אותן קצוות? למה הן משרתות?

כמה פעמים קרה לכם שהצנרת בבית או בעסק חסומה ובעייתית? פעם שברתם את הצינור ואחרי שהחלפתם אותו נשבר הקצה כתוצאה משחיקה? כיום, אנחנו יוצרים עומס הלך וגדל על אותן מערכות הידראוליקה חיוניות שבמקרה הטוב הותקנו לפני כמה שנים, ובמקרה הרע לפני עשרות שנים. העומס נובע בין היתר מכך שלא מנקים כראוי את הצנרת, ולא מוודאים שהקצה מבדיל או מתכת תקין. נפח השימוש שלנו במערכות האלה בה עולה במהירות, אך כתוצאה מכך השחיקה עולה. בנוסף, פעמים רבות לא מבצעים בדיקה תקופתית לצנרת, וכך תופעות של בלאי מתגלות לפתח בלי שידענו בכלל שיש בעיה. אז מה הפתרון? חברת "אפל ובניו" כאן כדי לעזור!

קצוות לצנרת

קיימים בשוק נכון להיום כמה קצוות לצנרת מסוגים שונים. השימוש העיקרי שלהן הוא בהתאמת סוגים וגדלים שונים של צנרת ומערכות מים שונות. ישנו מגוון רחב של קצוות וכך תוכלו לאתר את הגודל והסוג המתאים לצנרת אצלכם. במקום להחליף חלילה מערכת מים או צינור שלמים, תוכלו להחליף בקלות דגם אחד של קצה בדגם אחר והולם יותר ולחסוך כסף רב. בנוסף, החלפת הקצה (שמכונה באנגלית Hose Fitting) גם תעזור לכם למצוא את הפתרון הפשוט ביותר בלי חשש לגרום נזק למערכות סמוכות וצרות נוספות. הנה כמה סוגים שונים של קצוות:
1- קצוות מתכת- קצוות מן הסוג הזה הן הוותיקות ביותר בשוק. שימושן העיקרי הוא עבור צנרת עם לחץ אוויר או נוזל גבוה. בגלל החומר הקשה שמהן הן עשויות, קצוות אלה עמידות מאוד ומשמשות פעמים רבות במערכות הידראוליות גדולות. חסרונו של הקצה הוא בכך שצריך להתקין אותו בזהירות מרבות משום שהוצאתו מהמקום אינה פשוטה.

2- קצוות גמישות לצנרת קצוות כאלה הן חדשות יותר בשוק חלקי האינסטלציה. השימוש שלהן הוא רב-תכליתי בעיקר בגלל הגמישות שלהם. יתרונם הגדול נעוץ בכך שהן קלות מאוד להרכבה והחומר שממנו הן עשויות גמיש וניתן לעבוד עימו בצורה נעימה. בנוסף, קצוות אלה עמידות בפני ויברציות מסוגים שונים, מה שאינו המצב בסוג הקצוות הנוקשה יותר.

בהצלחה!

תפריט נגישות