התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

ברזי מחט וצמצמים / FLOW REGULATORS – NEEDLE VALVES

חיבורים מהירים

תיאור: ברזי מחט וצמצמים ללחצים גבוהים ונמוכים, עם או בלי אל-חוזרים.
שימושים: מערכות הידראוליות ופנאומטיות.
חומרים: פלדה, פלב"ם ופליז.

ברזי מחט וצמצמים- שימושיים וחשובים

הברז שלכם נתקע שוב ושוב? לחץ הנוזל או האוויר משתנה ואתם לא מבינים למה? מחפשים בנרות סוג מאוד ספציפי של ברז או צמצם כי הצינורות שלכם מדגם מוזר? אתם ממש לא לבד! שוק ההידראוליקה והאינסטלציה הולך וצובר תאוצה, במטרה לתת מענה לעומס הגובר על המערכות השונות. מן הסיבה הזאת, כמות הדגמים והשילובים האפשריים רבה ביותר. אחת הבעיות המרכזיות היא שלפעמים קשה מאוד לדעת מראש אם הצינור שאתם רוצים להתקין תואם מבחינת צורתו לברז שאמור להתחבר אליו. מה עושים ואיך לא מסתבכים? המומחים של חברת "אפל ובניו" ירדו לשטח לבדוק, וחזרו עם כמה טיפים מנצחים.

ברזי מחט- שליטה וגמישות

מה כל הסיפור בנוגע לברזי מחט? הברזים האלה כשמם כן הם- בנויים בצורה מעוגלת או מרובעת עם מחט קטנה שאפשר לכוונן אותה. חשוב לדעת שלברזים מן הסוג הזה יש כמו כל מוצר אחר יתרונות וחסרונות.

• יתרונות- מאפשרת שליטה מלאה על הלחץ שבצנרת המותקנת. כך, בין אם אתם מעבירים נוזלים או חומרים אחרים, תוכלו לשנות את הלחץ לפי ראות עיניכם. הברזים בדרך כלל זולים ביחס לברזים מסוגים אחרים ואין טובים מהם עבור מערכות בעלות לחץ נמוך.

• חיסרון- בגלל שהעמידות של ברז מחט היא בינונית, הברז הזה משמש בעיקר לסביבות ומערכות בעלות לחץ יחסית נמוך.

צמצמים- תכונות בולטות

השם צמצם נשמע לכם כמו חנות הצילום? לא נורא, בשביל זה אנחנו כאן. צמצם הוא עזר שמשמש בעיקר למערכות הידראוליות או מכניות דומות. לדוגמה, בוכנה או ברזי פיקוד שמופעלים על ידי לחץ אוויר. במקום לתפעל את המערכות בכל פעם בצורה ידנית, אפשר לתת פקודה לצמצם שהורכב מראש על מכונה והיא תעשה את העבודה בשבילנו. ישנם 3 סוגים עיקריים של צמצמים:

1- צמצם ספיקה פניאומטי- צמצם שהתפקיד שלו הוא לשלוט על מהירות התנועה
2- צמצם הידראולי- צמצם שמחובר בעיקר למערכות מים
3- צמצם חיבור רב שימושי- צמצם שניתן לחבר אותו למערכות שונות משום שהוא גמיש.

חברת "אפל ובניו" מאחלת לכם רכישה נעימה!

תפריט נגישות