התקשר

צור קשר

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חיפוש

נווט

אטמים / HYDRAULIC SEALS

אטמים

אטמים לבוכנות הידראוליות, בוכנות אויר

תיאור: אטמים לבוכנות הידראוליות, בוכנות אויר ועוד.
מגוון רחב מאד של חתכים – אטמי U, אטמים מלאים, אטמים כפולים וקופצים, אטמי שכבות, אטמים מהירים, מובילים, סרטי מוביל, מנגבים, טבעות דאוטי ועוד.
חומרים: גומי, דומי בד, פוליאורטין, טפלון (PTFE) SILICON, D.M.E.P, NBR, VITON ועוד מגוון רחב.
שימושים : הידראוליקה פנאומטיקה ועוד.

אטמים, המוכרים גם בשם אורינגים, אלו הם טבעות עגולות אשר משמשות לאיטום חיבורים מסוגים שונים. אטמים לרוב מאוד נפוצים עבור שימושים מכניים וניתן למצוא אותם במכונות, חיבורי צנרת בוכנות הידראוליות ובוכנות אוויר, כאשר ייעודם הוא לאטום את נקודת החיבור בין שני עצמים ולהפוך אותה לחזקה יותר. כאשר מחברים בין שני עצמים שונים נוצר חריץ בנקודת החיבור, האטם נדחס בין שני החלקים ואוטם את החריץ. לאביזרי בוכנה נוספים >>

מה השימושים של אטמים?

אטמים מיוצרים מחומרי גלם שונים, בין היתר מסיליקון, גומי סינטטי, טפלון ופוליאוריטן והם יכולים לתת מענה גם בתנועה וגם במצב דומם. כאשר הם מיועדים לאטום חלקים מכניים, עליהם להיות עמידים במיוחד ומשומנים היטב. מכיוון שהם מספקים פתרון זול ומשתלם הם נחשבים למאוד פופולריים בעולם הייצור והתעשייה. וכאשר הם מותקנים כהלכה, הם מסוגלים לעמוד בעומסים ולחצים גבוהים, לכן נעשה בהם שימוש כאשר במקרים בהם קריטי למנוע דליפות, או כשצריך לשמור על לחצים ברמה מסוימת. כך למשל אטמים של בוכנה הידראולית מאפשרים למערכת לעמוד בכל הלחצים הנדרשים תוך מניעת דליפות של נוזל הידראולי.

כיצד בוחרים אטמים?

לאטמים יש שימושים רבים וחשיבותם למערכות השונות גדולה. ישנם סוגים שונים של אטמים בגדלים שונים, המספקים דרגות שונות של עמידות ואיטום. ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בחומרי הגלם שלהם ובמשימת האיטום שהם אמורים למלא. כאשר בוחרים אטמים יש לשים דגש על התאמה בין אופי השימוש לבין סוג האטם, תוך שלוקחים בחשבון את אופן יישומם במכונות ובמכשירים מכניים שונים. היות ובחירה נכונה של אטם היא קריטית לפעולה תקינה של המכונה בה הוא מיושם, אם אינכם יודעים מהו הסוג המתאים מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום.

מגוון רחב של אטמים לבחירה

באפל ובניו בע"מ תוכלו למצוא מגוון גדול של אטמים לבוכנות הידראוליות ובוכנות אוויר במבחר חתכים, ממגוון רחב של חומרים ביניהם גומי, טפלון, פוליאוריטן ובהתאמה ליישומים שונים. אפל ובניו בע"מ זו אחת החברות המובילות בתחום ההידראוליקה והפניאומטיקה והצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם ולעזור לכם לבחור את האטמים שיספקו לכם את הפתרון המושלם לכל הצרכים.

תפריט נגישות